23ZOBRAZENÍ

Jen malá hrstka lidí se může pyšnit opravdu dokonalou postavou a asi každá žena na svém těle nalezne partii, kterou shledá nevyhovující nebo s ní není úplně spokojená. Ačkoliv s vyrýsováním postavy může pomoci dieta nebo intenzivnější cvičení, existují i jisté nedostatky, se kterými si tyto postupy neporadí. Avšak nezoufejte! Snadno se můžete naučit, jak tyto nedostatky skrýt nebo z nich rafinovanou cestou udělat rovnou Vaši přednost. Naši zkušení redaktoři Vám rádi poradí, jak na to!

1.  Širší boky, větší zadeček

Většina kouzelnických triků spočívá v přenesení pozornosti jinam, aby byla následně vytvořena iluze kouzla. Stejného principu lze využít i u problému s větším pozadím nebo širšími boky. V takovém případě převedeme pozornost na horní část těla.

Oblečte si top s originálním potiskem, nasaďte zajímavý nebo křiklavou barvou opatřený klobouček anebo můžete vystavit na odiv své bujné poprsí patřičným výstřihem. Odvést pozornost od těchto problematických partii můžete také kalhotami s výrazným vzorem. Kalhotám s vyšším pasem a „slimkám“ se pokud možno vyhýbejte, protože v nich zadeček budí dojem ještě většího objemu. Ovšem za předpokladu, že si ze svého nedostatku nic neděláte a naopak se jím pyšníte, klidně je s oblibou noste a udělejte ze svých boků přednost.

2.  Bujný dekolt

Velké množství žen, které mají problémy s příliš velkým poprsím, neumí tento problém správně řešit. Naopak drtivá většina dělá tu chybu, že si oblékají trička bez výstřihu nebo se zahalují do roláků. Bohužel si ale neuvědomují, že takový typ oděvu velká prsa naopak zvýrazňuje. A proto se nevyhýbejte klasickému výstřihu.

Odvést pozornost můžete pomocí různých ozdob na krk. V takovém případě buďte opatrné se správnou délkou ozdob, například pokud vám korále leží jen tak na prsou, nepůsobí to moc pěkně. Jinými slovy volte buď krátké anebo dlouhé, hlavně ne nic mezi tím! Další možností je také volba trička s potiskem.

3.  Plochý hrudník

I v tomto případě si můžete vypomoci použitím výrazných korálek a náhrdelníků. Vyhýbejte se černé barvě, která prsa opticky zmenšují, a také nenoste výstřihy do véčka, protože s takovým výstřihem naopak na tento nedostatek upozorníte.

Odvést pozornost můžete i řasením v oblasti výstřihu. Avšak tu nejjednodušší cestu zvolíte, pokud si pořídíte kvalitní push-up podprsenku. Mnohé ženy řeší tento problém i chozením „naostro“, protože u menších prsou si to mohou dovolit a pokud to i vám není nepříjemné, nemáte důvod se s touto partií zbytečně stresovat.

4.  Nevýrazný pas

Pokud patříte mezi ženy, kterým pas vizuálně splývá s boky, máte problém – nevypadá to totiž příliš žensky. Z toho důvodu musíte učinit jistou kompenzaci – ženskost si dotvořit. Jako snadné řešení se nabízí použití opasku přímo v oblasti pasu. A mějte na paměti – čím tlustší, tím lépe pro vás.

Druhá možnost je opačného charakteru – oblečte si volné šaty, které obepínají pouze v oblasti ňader. Ačkoliv těmito šaty nevytvoříte vosí pas, alespoň dojde k zamaskování skutečnosti, že žádným pasem neoplýváte.

5.  Krátké nohy

V prvé řadě se nabízí samozřejmě použití podpatků. Avšak za předpokladu, že se na vysokých podpatcích necítíte zrovna nejbezpečněji, oblékněte kalhoty s nohavicemi do zvonu anebo si vypomozte kalhotami s vyšším pasem. Hlavně se vyhněte experimentům s tříčtvrtečními kalhotami nebo legínami! Nejenže tím opticky nohu zkrátíte, ale navíc se budou zdát také tlustšími.