První dojem je důležitý

Nezaměstnanost v Čechách je poměrně vysoká, ale ucházíme-li se o dobré místo, všeobecně platí přímá úměra, takže čím zajímavější místo, tím větší je o něj boj. Chceme-li tedy uspět v klání o naši vysněnou pracovní pozici, nesmíme podcenit žádný detail. O tom, ..

Chci být podnikatelem nebo zaměstnanecem?

Každý jsme naprosto odlišný, a přesto nás všechny bez rozdílu jedna věc spojuje – musíme se nějak uživit. Složenky, čekající ve schránkách moc nezajímá, odkud peníze na jejich pokrytí bereme, důležité je je zaplatit. Jak si ale vydělat tolik, aby peníze nepokryly pouze ..

Než začneme podnikat

Vlastní podnik je snem mnoha lidí. Pokud ale toužíme po vlastním podniku celým svým srdcem i duší, pokud víme, že máme dostatek sil a energie, abychom se do toho pustili a uspěli, je třeba zvážit mnoho věcí: 1. Máte správnou osobnost a dostatečné know how pro vedení vlastního ..

Muži milují šťastné ženy

Muži milují šťastné ženy. A nejenom muži – i děti a zvířata. A dokonce i některé ženy. Šťastné ženy milují zkrátka všichni. Ptáte se proč? Protože šťastné ženy neprudí. Žijí ze svého štěstí, vznášejí se na obláčku euforie a šíří kolem sebe atmosféru ..

Jste vhodný typ pro podnikání?

Na první pohled se zdá, že být podnikatelem je pro člověka výhodnějším, než být zaměstnancem. Nejsme vydáni na milost a nemilost svému šéfovi, máme větší svobodu a můžeme výrazně ovlivnit svůj příjem. Je ale podnikání skutečně vhodné pro každého? Pojďme se ..

Jak v práci zazářit ale nevyhořet

Určitě si pamatujete na svůj první den ve vysněné práci. Tak dlouho jste o ni stála a usilovala a najednou je tu, vybrali si Vás! Z tolika kandidátů, kteří se o ni ucházeli, jste ji nakonec získala Vy. Cítíte ten pocit výjimečnosti, zadostiučinění a hlavně nadšení. Ano, to ..

Síla myšlenky

Každý den potkáváme spoustu lidí s různými osudy a problémy. Jen malé procento těchto lidí si však uvědomuje, do jaké míry jsou jejich životní osudy ovlivněny jejich vlastními myšlenkami a způsobem jejich myšlení. Ano, myšlenka má neuvěřitelnou sílu. Stojí u zrodu ..

Porovnáváte se s ostatními?

Ruku na srdce: děláme to všichni. Sledujeme ostatní, jací jsou, co mají a co dělají, a přejeme si, abychom byli jako oni, měli všechno, co mají oni a mohli dělat i všechno, co oni dělají. Nebo je naopak soudíme a kritizujeme, a zdá se nám, že sami si vedeme lépe a máme mnoho ..

10 typů toxických lidí, kteří vám otravují život

Máte ve svém okolí někoho, kdo vám bere sílu a odvahu nebo vás dokonce neustále stresuje? A ať děláte, co děláte, nejste schopni otočit jeho „nastavení“ pozitivním směrem? Stresor je poměrně častým úkazem a vedle sebe ho má prakticky každý. Jsou to lidé, kteří jsou ..

Fitboxem k úžasné postavě!

Chcete se zbavit kilogramů a tuku? Hledáte sportovní aktivitu, kterou můžete dělat celý rok a při které si dáte opravdu pořádně do těla? Nebo jen chcete po hodinách aerobiku, jógy, pilatesu a squashe zkusit zcela něco nového? Dejte se na fitbox! Co je to ten fitbox… Fitbox se ..